Podsumowanie oszczędzania w SKO edycja 2016/2017

Podsumowanie oszczędzania w SKO edycja 2016/2017

Bardzo miłe chwile przeżyli członkowie Szkolnej Kasy Oszczędności w słoneczny i gorący poniedziałek - 15 maja. Pani Dyrektor Ewa Śląska przywitała gości: Prezesa Zarządu Pana Marka Banaszaka i Dyrektor Filii Powiatowego Banku Spółdzielczego w Pępowie Panią Dorotę Chlebowską. Goście przyjechali do szkoły by wręczać nagrody dla oszczędzających w Szkolnej Kasie Oszczędności.

Nasza szkoła zgłosiła w październiku 2016 roku udział w konkursie „Szkolna Kasa Oszczędności w Spółdzielczej Grupie Bankowej”.( „SKO w SGB” edycja 2016/2017). Nadszedł czas na podsumowanie.

Zebrani członkowie SKO począwszy od grup przedszkolnych aż po uczniów z klasy szóstej z nieukrywaną niecierpliwością czekali na losowanie nagród. Emocje – radość i zaskoczenie tak mocno towarzyszyły wychowankom, że trudno było zachować ciszę.

Wszyscy - mam nadzieję – bardzo zadowoleni opuszczali hol szkoły, niektórzy deklarowali chęć oszczędzania w niedalekiej przyszłości.

Ogromnie dziękujemy Prezesowi Zarządu Powiatowego Banku Spółdzielczego w Gostyniu i Pani Dyrektor Banku w Pępowie za tak satysfakcjonującą wizytę w naszej szkole.

Opiekun SKO Anna Hadaś